EHBO Oranje Kruis herhaling
Wanneer je een EHBO cursus hebt gevolgd, dan weet je precies wat je moet doen als eerste hulp verleend moet worden bij iemand die het nodig heeft. Soms kunnen de handelingen zelfs levensreddend zijn. Maar ook bij minder ernstige situaties leer je tijdens een EHBO herhalingscursus wat je moet doen om erger te voorkomen.
Oranje Kruis
1 lesdag
praktijk gericht
op locatie
Specificaties cursus EHBO Oranje Kruis herhaling
lestijd | 1 lesdag |
lesmateriaal | oefenmateriaal |
vooropleiding | EHBO Oranje Kruis basis |
koffie, thee en lunch | inclusief |
groepsgrootte | maximaal 15 personen |
examen | Oranje Kruis examen theorie & praktijk |
diploma | digitaal Oranje Kruis Diploma Eerste Hulp |
geldigheidsduur | 2 jaar |
prijs | 225,- excl. btw |
<< Swipe voor meer informatie >>
Inhoud Eerste Hulp Oranje Kruis
In de herhalingscursus worden altijd de hoofdpunten van de Oranje Kruis basiscursus geoefend. Verder is reanimatie en het gebruik van de AED ook een steeds terugkerend onderwerp. Wil je deel te nemen aan de herhaaltraining EHBO Oranje Kruis dan is een geldig Oranje Kruis EHBO diploma verplicht. Tijdens de cursus zal de instructeur de cursisten worden beoordelen op de competenties. Wanneer je jaarlijks de herhaaltraining volgt, dan ontvang je elke twee jaar het verlengingsbewijs van het Oranje Kruis.
Voor de cursus EHBO Oranje Kruis herhaling volgen wij de richtlijnen en eindtermen van Het Oranje Kruis
- Stoornissen in het bewustzijn, ademhaling en bloedsomloop
- Reanimatie met AED
- Ernstige uitwendige bloedingen.
- Shock en uitwendige wonden
- Uitwendige wonden.
- Brandwonden.
- Kneuzing en verstuiking.
- Ontwrichting en botbreuken.
- Oogletsels.
- Vergiftiging.
- Elektriciteitsongevallen.
- Letsels door koude en warmte



Cursus EHBO Oranje Kruis herhaling
De geldigheid van je EHBO-diploma
Je EHBO-diploma is twee jaar geldig. Binnen deze twee jaar moet je minimaal 16 uur herhalingslessen te volgen. Het programma zal bestaan uit een lesprogramma van 1 dag waar totaal 8 uur les gegeven word volgens de normen van Het Oranje Kruis. Om je certificaat te verlengen dien je minimaal nog 1 lesdag (8 uur) te volgen.
Waarom een training volgen bij veiligopleiden.nl?
De veiligheidsopleider uit de Achterhoek
De trainingen van veiligopleiden.nl worden verzorgd door ervaren instructeurs die rechtstreeks uit de praktijk komen.
Wij vinden het belangrijk dat er tijdens de opleiding een ontspannen sfeer is zodat de cursisten gemotiveerd aan de slag gaan en uiteindelijk bijdragen aan de veiligheid binnen hun bedrijf of organisatie.
De steeds afwisselende lesstof met ook aandacht voor actuele situaties zal op den duur de vaardigheden van de deelnemers steeds meer verbeteren.
Vooral de mogelijkheid van de eigen inbreng van de cursist wordt altijd zeer op prijs gesteld.

Maarten Herlaar
Wat zeggen onze klanten?
“De trainingen die wij volgen (BHV-training, ploegleider BHV-training) zijn afwisselend en altijd op de actualiteit gericht, de scenario’s leuk bedacht en relevant.
Leerzaam is het om de cursussen te volgen met andere organisaties, zo krijg je inzichten in een andere werkwijze en leer je van elkaar. De trainers zijn vakbekwaam, plezierig in de omgang.”
‘Als Varex Imaging zijn we erg tevreden over de samenwerking met veiligopleiden.nl. De BHV- en preventiemedewerker trainingen ervaren wij als goede trainingen. Het voordeel is dat maatwerk trainingen mogelijk zijn, zodat we inhouse training kunnen volgen die toegespitst zijn op onze eigen faciliteiten en risico’s.
Daarnaast zijn Maarten en zijn team altijd beschikbaar om mee te denken over alle vragen op het gebied van veiligheid binnen onze organisatie. Hiermee is veiligopleiden.nl een partner voor Varex Imaging voor al onze veiligheidsvraagstukken.’
‘veiligopleiden.nl is voor ons een zeer betrouwbare en vakkundige partner, die ons niet alleen ontzorgt op het gebied van opleiding en bijscholing van onze BHV-ers, maar ook meedenkt over veiligheid in en rondom onze locaties!
Ook zorgen zij altijd voor een praktijk-realistische opdracht voor onze collega’s en dat sluit weer perfect aan bij ons onderwijs.’
“Al jaren werken wij naar volle tevredenheid met veiligopleiden.nl . Voor Papendal is veiligheid op de werkvloer uiterst belangrijk. Vandaar dat we ook structureel met onze bedrijfshulpverleners opleidingen volgen bij veiligopleiden.nl. Deze cursussen zijn ontzettend effectief en dragen enorm bij aan de kennis van onze bedrijfshulpverleners. Uiteraard wordt er met regelmaat ook opfriscursussen gegeven waardoor we iedereen scherp houden van de laatste ontwikkelingen.”
‘Veiligopleiden.nl verzorgt al langere tijd onze BHV/EHBO opleidingen en herhalingstrainingen. Door de deskundige en enthousiaste instructeurs worden deze opleidings- en cursusdagen altijd als erg positief ervaren door de cursisten. Zij vragen dan ook altijd weer om dezelfde instructeurs als de voorgaande keren.
Voorafgaand aan de trainingsdagen is er altijd overleg om specifieke wensen te bespreken zodat de trainingen zo goed mogelijk overeenkomen met de dagelijkse praktijk waarin de cursisten werkzaam zijn.De trainingen zelf worden praktisch ingestoken met duidelijke voorbeeld situaties en vaak een bedrijfsrondgang om de locatie specifieke leerpunten te bespreken. Hierdoor leert ook de organisatie iedere keer weer na het bezoek van één van de instructeurs. Kortom een partner waar we nog lang onze BHV- en EHBO opleidingen onder willen blijven brengen.’
‘Wij zijn erg blij met de manier waarop veiligopleiden.nl voor ons het opleiden m.b.t. BHV op zich neemt. De inhoud van de trainingen sluit goed aan bij onze praktijk situatie. Daarnaast is het contact met veiligopleiden.nl ook erg prettig en klantvriendelijk. Wij ervaren de samenwerking dan ook als erg prettig en bevelen veiligopleiden.nl dan ook zeker aan.’
Volg een cursus op eigen locatie

Omdat elke organisatie bedrijfsspecifieke risico’s kent, verzorgt veiligopleiden.nl ook trainingen op de eigen locatie.
Zijn er bijzondere aandachtspunten? We passen onze opleidingen zowel aan de wensen, medewerkers en de situatie aan.
Je kunt al kiezen voor een training op eigen locatie vanaf zes deelnemers.
train met collega’s
voordeliger
geen reistijd
vanaf 8 personen